fulltextové prohledávání
hledej
VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O KVALITNÍCH VÝČEPECH
ANKETA
Který z aspektů je pro Vás při nákupu nejdůležitější?
  27,6%
  24,7%
  23,5%
 
  24,2%
Dnes je úterý 26.3.2019
Mnoho dešťů březnových - hubené léto.

Nejčastější otázky

   Otázka: Jaký tlak plynu do sudu nastavit při čepování piva?

  Odpověď: Při použití potravinářského plynu CO2 je tlak závislý na teplotě skladovaného piva. Potřebný tlak se výrazně mění v závislosti na teplotě piva:  viz diagram.
Při použití směsi plynu Biogon N2 a CO2 v poměru 80/20 nebo 50/50 jsou hodnoty výše uvedené v diagramu pouze orientační.  Otázka: Máme pivní naražeč kombi pro pivovar Hostan. Mohou použít tento narážeč pro pivní sud plochý Velké Popovice?

  Odpověď: Nikoli, každý ze tří používaných pivních sudů vyžaduje odpovídající naražeč. Tzn: Kombi sud -kombi naražeč, Plochý sud - plochý naražeč, Bajonet sud - bajonet naražeč   Otázka: Pro tlakování chci používat BIOGON. Jaký redukční ventil potřebuji?

  Odpověď: Biogon je směs 80% N2 a 20% CO2. Používá se redukční ventil pro N2.     Otázka: Zvažuji nákup malého přenosného chladiče na pivo. Jaké příslušenství budu potřebovat a jak se chladič připojí k sudu s pivem?

  Odpověď: Prohlédněte si schéma zapojení sestav, které nabízíme v E-shopu, podle Vámi zvoleného způsobu tlakování:


  Otázka:  Mám chladič s vestavěným vzd.kompresorem a nevím jestli ho můžu při čepování nechat trvale zapnutý nebo zapínat pouze při poklesu tlaku v sudu?

  Odpověď: Vestavěný vzduchový kompesor muže být trvale zapnutý neboť zajišťuje dotlakovávání sudu automaticky.


 

 

SINOP CB a.s. SINOP CB a.s. Klimatizace SINTECH